O NAS

Działalność projektową prowadzimy od 2006 roku. Jesteśmy małym biurem projektowym skupiającym inżynierów specjalizujących się w projektowaniu instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz sieci elektroenergetycznych.

Oferujemy kompleksowe i w pełni zintegrowane rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz przemysłu. W sporządzanych przez nas dokumentacjach dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa oraz przestrzegania rygorystycznych norm i przepisów. Nasza bogata wiedza specjalistyczna oraz umiejętność stosowania realnych rozwiązań oparta jest o długoletnią praktykę na budowie.

W naszej pracowni zawsze dążymy do utrzymania najwyższego poziomu świadczonych usług, a pełna satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem.

Mamy świadomość, że integralność stosowanych rozwiązań ma fundamentalne znaczenie dla funkcjonowania i bezpieczeństwa każdej inwestycji, dlatego też oferujemy kompleksowe rozwiązania począwszy od przyłącza po końcowy obwód zasilanego obiektu. Obsługujemy inwestycje wszelkiego typu i wielkości, od pojedynczych lokali mieszkalnych po rozległe obiekty komercyjne i przemysłowe.

0
lat na rynku
0
stałych klientów
0
zrealizowanych projektów